کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر

کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر

معرفی کوتاه

کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی طلوعی دیگر، بهترین و مجهزترین کلینیک ترک اعتیاد و درمان اختلالات اعصاب و روان کشور با مجوز بستری شبانه روزی از وزارت بهداشت و درمان می‌باشد. فعالیت این مرکز در زمینه خدمات ترک اعتیاد به صورت سم‌زدایی تدریجی و سم‌زدایی فوق سریع UROD و ارائه خدمات روانپزشکی و روانشناسی به بیماران اعتیاد و اعصاب و روان است.

به منظور حفظ سلامتی بیمار و ارائه هر چه بهتر خدمات، خدمات درمانی در مرکز ترک اعتیاد طلوعی دیگر تحت نظارت تیم روانشناسی و روانپزشک متخصص ترک اعتیاد و بهترین متخصصین نورولوژی، قلب، داخلی، بیهوشی و عفونی انجام می‌گیرد.

ما در این کلینیک، اعتیاد را به عنوان یک بیماری مولتی فاکتوریل یا چند عاملی می‌شناسیم و همواره سعی کرده‌ایم در کنار درمان فیزیکی بیماری اعتیاد، به روان درمانی بیمار توجه بیشتری داشته باشیم. چرا که بر اساس آخرین مطالعات و تحقیقات انجام شده در این خصوص اکثر بیماران علاوه بر مشکل اعتیاد هم زمان ممکن است از افسردگی، اضطراب، وسواس فکری و بسیاری از بیماری‌های اعصاب و روان دیگر رنج ببرند.

بنابراین، توجه کافی به درمان این مشکلات می‌تواند به بهینه شدن فرایند درمان اعتیاد بیماران کمک کند و قطعاً در جلوگیری از عود بیماری بسیار مؤثر است. سیر درمان اعتیاد فقط به سم‌زدایی و پاک سازی بدن فرد بیمار ختم نمی‌شود. مهم‌ترین بخش درمان اعتیاد به درمان روانشناختی اعتیاد مربوط است که نیاز به مراقبت‌های دقیق متخصصین روانپزشکی و روانشناسی اعتیاد دارد.

هدف ما در این مرکز درمان کامل اعتیاد است، نه جایگزین کردن آن با داروها و قرص‌های اعتیادآور دیگر. در نتیجه پس از درمان فیزیکی بیمار از مواد اعتیادآور می‌بایست سیر درمان به صورت گروه درمانی و جلسات مشاوره روانشناسی به صورت خصوصی برای فرد بیمار و همین‌طور خانواده فرد ادامه داشته باشد تا بتوان از عود بیماری جلوگیری کرد.

کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر
اتاق وی ای پی اتاق پذیرش کلینیک طلوعی دیگر بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران : ترک اعتیاد هروئین ترک هروئین ترک ماری جوانا بهترین کلینیک ترک الکل
کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر
کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر

کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر، ارائه دهنده بهترین روش ترک و درمان اعتیاد در کشور

وجه تمایز کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر نسبت سایر مراکز درمانی بهره‌گیری از بهترین روش درمانی و دانش روز دنیا برای درمان اعتیاد می‌باشد. درمان اعتیاد در کلینیک طلوع بدون استفاده از هیچ‌گونه شبه مخدری انجام می‌شود و برای درمان بیماران، تنها از داروهای ضد مخدر که مصرف آنها هیچ‌گونه عوارضی برای مصرف کننده ندارد استفاده می‌شود.

سم‌زدایی تدریجی و سم‌زدایی فوق سریع از دیگر خدمات ارائه شده در مرکز ترک اعتیاد طلوعی دیگر می‌باشد که تحت کنترل روانپزشک اعتیاد و تیم روانشناسی انجام می‌گیرد و طی آن وضعیت سلامتی بیماران به صورت روزانه توسط روانشناسان بررسی و به روانپزشک گزارش می‌شود. همچنین در طول درمان و بعد از ترخیص، جلسات مشاوره‌ای خصوصی و در صورت نیاز خانواده درمانی و یا گروه درمانی برای بیماران برگزار می‌شود.

ارائه بهترین خدمات مشاوره‌ای

بهره‌مندی از نظر مجرب‌ترین و دلسوزترین روانشناسان در این مجموعه باعث ارائه علمی‌ترین روش‌های درمانی، با توجه به وضعیت سلامت جسمانی و روانی بیماران می‌شود. چرا که مبنای کار در کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر بر پایه صداقت و تعهد بوده و تمامی پرسنل موظف به رعایت آن هستند. این ویژگی باعث می‌شود تا بیماران حتی بعد از ترخیص نیز رها نشوند و برای کنترل حالت‌های روحی و روانی خود به صورت منظم به جلسات مشاوره‌ای مراجعه نمایند.

آدرس کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر