کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر

هروئین چه شکلی است؟

شکل هروئین به چه صورت است

در این مقاله سعی داریم به انواع هروئین پرداخته و شکل هروئین و اشکالی که این ماده مخدر تولید می شود را معرفی نماییم تا در صورت مواجه با این ماده مخدر بتوانید آن را شناسایی نموده و اگر نگرانی هایی در مورد مصرف بستگان و آشنایان خود دارید اطلاعاتی عمومی در مورد شکل ظاهری آن بدست آورید.

کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر مجهز ترین کلینیک ترک اعتیاد هروئین واقع در تهران است که در جهت سلامت جامعه و مبارزه با مصرف مواد مخدر در سطح جامعه می پردازد یکی از انواع این مبارزه آگاه سازی اذهان عمومی در مورد مواد مخدر و سو مصرف آنهاست. یکی از سوالاتی که شاید ذهن خوانندگان را به خود درگیر کرده باشد این سوال است که هرئین چه شکلی است؟ در ادامه به اشکال مختلف هروئین پرداخته و انواع آن را بر می شماریم. هروئین با نام پزشکی دیامرفین یا دی‌استیل مرفین یک ماده مخدر گرفته شده از مرفین است که بشدت اعتیاد آور بوده و معمولا به چهار شکل یافت می شود.

  1. پودر سفید رنگ که خالص ترین نوع این ماده است که قابلیت حل شدن و تزریق برای تاثیر بیشتر را دارد و درصد خلوص آن حدود ۷۵٪ است.
  2. نوع دیگر این ماده به رنگ قهوه ای تیره بوده که درصد مرفین آن تقریبا ۳۰٪ می باشد و بعد از نوع سفید بیشترین خلوص را دارد.
  3. سومین شکل هروئین به صورت قهوه ای کمرنگ است که از کیفیت و خلوص کمتری برخوردار می باشد.
  4. قیر سیاه مکزیکی نام نوع دیگری از هروئین است که مانند صمغ چسب ناک بوده و به رنگ قهوه ای تیره یا سیاه دیده می شود. که به آن هروئین تار سیاه نیز می گویند.

ویژگی‌های کلینیک تخصصی ترک اعتیاد طلوعی دیگر

  • دار بودن امکانات رفاهی و هتلینگ
  • بهترین کادر روانپزشکی و روان‌شناس ترک اعتیاد
  • روش‌های نوین درمانی
  • اتاق‌های مجزا با امکانات رفاهی ویژه
  • بهترین و مجهزترین مرکز با حضور شبانه‌روزی کادر درمانی
  • پیگیری پس از درمان

جدیدترین روش مصرف داروی نالتروکسان، استفاده از ایمپلنت آن است. از ویژگی‌های این روش استفاده طولانی مدت بدون نیاز به مصرف روزانه خوراکی آن است که با این روش همواره مقدار مشخصی از دارو وارد بدن می‌شود.

در درمان اعتیاد و وابستگی به انواع مخدرهای هروئین و… همچنین درمان وابستگی به الکل و دیگر مواد توهم‌زا مانند ماری جوآنا (حشیش) نیز مؤثر است.

این روش باعث کاهش وسوسه‌ی فرد برای مصرف مجدد و هم چنین بروز علائم محرومیت ناشی از عدم مصرف مواد مخدر می‌شود و افراد دیگر لذتی از مصرف نمی‌برند.

در کلینیک تخصصی روانپزشکی و ترک اعتیاد طلوعی دیگر بعد از سم‌زدایی، کاشت نالتروکسان توسط جراح انجام می‌شود و فرد بهتر است برای روان‌درمانی هفته‌ای یکبار به روان‌شناس و ماهی یکبار برای ویزیت روانپزشکی با دکتر خود در ارتباط باشد، تا به نتیجه قطعی و بهبودی کامل خود برسد.

شکل هروئین به صورت های زیر می باشد

هروئین سفید هروئین به چه شکلی است؟
هروئین سیاه هروئین به چه شکلی است؟
هروئین قهوه ای هروئین به چه شکلی است؟

حال شما با شکل هروئین آشنا شدید و جواب سوال خود را که هروئین چه شکلی است؟ را دریافت نمودید. برای اطلاع بیشتر از انواع مخدر و ترک آن با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره
با ما تماس بگیرید

کلینیک ترک اعتیاد
طلوعی دیگر

آخرین مقالات کلینیک