کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر

امکانات کلینیک تخصصی ترک اعتیاد طلوعی دیگر

کلینیک اعصاب و روان و ترک اعتیاد طلوعی دیگر مجهزترین مرکز تخصصی در زمینه بستری برای بیماران ترک اعتیاد و اعصاب و روان در تهران می‌باشد و آنچه اقدامات درمانی این مرکز را از سایر مراکز ترک اعتیاد متمایز می‌کند، این است که برای ترک اعتیاد از جدیدترین داروهای روانپزشکی نالتروکسان که خود ضد مخدر بوده و هیچگونه وابستگی برای بیمار ندارد، استفاده می‌شود.
در این کلینیک به هیچ عنوان از داروهای شبه مخدر از جمله بوپرنورفین که خود به شدت اعتیاد آورند، در ترک اعتیاد بیماران استفاده نمی‌شود. علاوه بر سم‌زدایی مواد مخدر از بدن، در درمان اختلالات زمینه‌ای و روانپزشکی فرد و نیز عوارض روانی ثانویه مصرف مواد و در واقع ترک اعتیاد به شکل تخصصی و چند وجهی تمرکز داریم؛ در واقع ما همواره تلاش می‌کنیم برای هر بیمار الگوی درمانی ترک اعتیاد متفاوتی متناسب با شرایط جسمانی و روانی خود او طراحی و اجرا کنیم.

مشاوره اولیه رایگان در کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر

برای اطمینان از اینکه در سفر به بهبودی (ترک اعتیاد) احساس راحتی کنید، کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر یک مشاوره رایگان با یکی از متخصصان توان‌بخشی اعتیاد ارائه می‌دهد که به شما اجازه می‌دهد نگرانی‌های خود را با اعتماد به نفس بیان کنید و راهنمایی‌های لازم را در مورد روند درمان اعتیاد از آغاز تا بهبودی را می‌دهد.

شما همچنین با یک روانپزشک و مشاور که اطلاعات بیماری شما را جمع‌آوری و اطلاع کافی از نوع اعتیاد و بیماری دارند، مشاوره خواهید کرد و به شما در مورد درمان‌های آینده مشاوره خواهند داد. در صورت لزوم، ما همچنین قادر به ارائه یک فرایند سم‌زدایی بدن از مواد مخدر هستیم.

برنامه‌های درمانی ترک اعتیاد ما معمولاً به عنوان بخشی از یک برنامه چند روزه می‌باشد، گرچه طول درمان می‌تواند انعطاف پذیر باشد و با توجه به نیازهای جسمانی و روحی بیمار تغییر یابد.

به منظور مقابله با علل اساسی رفتارهای اعتیادآور بیمار، اعم از هر گونه علائم فیزیکی که با اعتیاد شما مرتبط می‌شود، در طول سم‌زدایی بدن از مواد مخدر پیشگیری می‌کنیم.

تمام درمان‌های اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی طلوعی دیگر انعطاف پذیر هستند، روانپزشکان و روان‌شناسان این مرکز بر روی تغییر الگوهای ذهنی ناخوشایند و رفتارهای اعتیاد آور بیماران و همچنین معنویت در روند درمان و بازیابی فرد تمرکز می‌کنند و بسته به شرایط خاص و منحصر به فرد بیمار برنامه‌های ترک اعتیاد وی را مشخص می‌کنند.

برنامه‌های درمان اعتیاد کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر

درمان اعتیاد سرپایی و همچنین ترک اعتیاد به صورت بستری در کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر به صورت شبانه روزی به عنوان بخشی از برنامه‌های درمانی جامع ما انجام می‌شود.

در این کلینیک اطمینان حاصل می‌شود که هر یک از بیماران ما مجهز به ریکاوری قوی و پایدار پس از درمان هستند. ما همچنین قادر به ارائه یک فرایند سم‌زدایی بدن از مواد مخدر از طریق ترک فشرده با استفاده از جدیدترین متدهای پزشکی هستیم.

امکانات کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی طلوعی دیگر

در این مرکز تخصصی علاوه بر استفاده از متخصصین روانپزشکی و روان‌شناسی ترک اعتیاد جهت درمان بیماران اعتیاد و اعصاب و روان، از متخصصین نورولوژی، مسمومیت، قلب و عروق، داخلی و بیهوشی نیز جهت خدمات بهتر به بیماران استفاده شده است. این متخصصین به صورت شبانه روزی در کلینیک آماده خدمات رسانی به بیماران هستند.

ما یک مرکز ترک اعتیاد پیشرفته در تهران هستیم که کلیه امکانات رفاهی و هتلینگ اعم از اتاق‌های VIP و لوکس به صورت تفکیک شده، خدمات و سرویس‌های نگهداری بیمارستانی به صورت شبانه روزی، امکانات رفاهی برای همراهان بیمار، خدمات گروه درمانی، مشاوره‌های روزانه روان‌شناس اعتیاد به صورت خصوصی با بیمار و همراهان بیمار، خدمات اورژانس و آمبولانس در مواقع اضطراری، قرارداد همکاری با سایر بیمارستان‌ها در صورت بروز بیماری‌های جانبی خطرساز و … را به بیماران ارائه می‌دهیم.

از امکانات تخصصی دیگری که در این مرکز ترک اعتیاد برای خدمات رسانی به بیماران فراهم است، استفاده از آخرین دستاوردهای روز دنیا در زمینه درمان اعتیاد و بیماری‌های اعصاب و روان از جمله دستگاه پیشرفته RTMS ، نوروفیدبک، بیوفیدبک، ECT و EEG به عنوان روش‌های تشخیص و درمان است؛ برخی از راه‌کارهای ویژه‌ی کلینیک طلوع دیگر برای ترک اعتیاد، عبارتند از:

  1. درمان پیشرفته ایمپلنت نالتروکسان
  2. ترک اعتیاد با نوروفیدبک و بیوفیدبک
  3. ترک اعتیاد با شوک مغزی
  4. تحریک مغناطیسی RTMS
  5. سم زدایی فوق سریع و تدریجی
  6. دارای تیم درمانی ترک اعتیاد
  7. درمان شناختی-رفتاری CBT
  8. متد روانشناسی ترک اعتیاد

 

چشم‌انداز ما این است که جامعه‌ای را ببینیم که تمام شهروندان توانمند هستند و فرصت زندگی سالم و ذهنی دارند. ما در این مرکز تخصصی ترک اعتیاد خواهان ارائه بالاترین کیفیت خدمات درمانی و همچنین ارتقاء سلامت روان برای بیماران اعصاب و روان و اعتیاد هستیم و از حقوق افرادی که امروزه دچار مشکلات اعتیاد و روان شده‌اند، حمایت می‌کنیم.

خدمات کلینیک طلوعی دوباره

درمان تخصصی ترک اعتیاد با استفاده از جدیدترین روش‌های ترک اعتیاد، مشاوره‌های منظم و هدفمند، استفاده از ایمپلنت نالتروکسان و پیگیری‌های بعد از درمان اعتیاد به صورت سرپایی و بستری، در کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی طلوعی دوباره

 

خدمات ترک اعتیاد

بهترین کلینیک ترک اعتیاد با مجوز رسمی درمان و ترک اعتیاد از وزارت بهداشت و درمان کشور و ارائه خدمات ترک اعتیاد به صورت شبانه روزی و با روش‌های سم‌زدایی تدریجی و سم‌زدایی فوق سریع UROD تحت نظر روانپزشک متخصص ترک اعتیاد و پزشک بیهوشی و انجام ایمپلنت نالتروکسان

 

خدمات روانپزشکی

ارائه خدمات مشاوره‌ای و روانپزشکی، ارزیابی وضعیت سلامت روانی، توان‌بخشی، نوروفیدبک، الکتروشوک درمانی و درمان دارویی و غیر دارویی به بیماران اعتیاد و بیماران اعصاب و روان به صورت درمان بستری یا سرپایی

 

خدمات روان‌شناسی

ارائه مشاوره روان‌شناسی فردی، خانوادگی، گروه درمانی و کار درمانی به منظور درمان و بهبود بیماران اعصاب و روان همچون افسردگی، اضطراب و استرس و بیماران اعتیاد تحت نظر تیم مجرب روان‌شناسی و روان درمانی

 

علوم اعصاب شناختی

بررسی کارکرد دقیق مغز به کمک جدیدترین تجهیزات تصویر برداری پزشکی و درمان اختلالات اعصاب و روان و آسیب‌های روانی همچون بیش‌فعالی، افسردگی و اضطراب به صورت بلند مدت و غیرتهاجمی

چرا کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دیگر

برخی از ویژگی‌های کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی طلوعی دیگر

سم‌زدایی تدریجی و سم‌زدایی فوق سریع UROD

سم‌زدایی اولین مرحله درمان می‌باشد که در مرکز ترک اعتیاد طلوعی دیگر تحت نظر روانپزشک متخصص ترک اعتیاد و پزشک متخصص بیهوشی به روش‌های سم‌زدایی تدریجی و سم‌زدایی فوق سریع UROD انجام می‌گیرد. انتخاب روش درمانی مناسب پس از انجام مشاوره اولیه با پزشک مشخص می‌شود.

 

متخصصین کارآزموده و با تجربه
بهره‌گیری از دانش بهترین و با تجربه‌ترین درمانگران اعتیاد، متخصصین قلب و عروق، علوم اعصاب شناختی و اعصاب و روان، روانپزشک متخصص ترک اعتیاد و تیم روان‌شناسی مجرب با پرستاری شبانه روزی با هدف درمان قطعی بیماران اعتیاد و اعصاب و روان

 

بستری شبانه روزی
پذیرش و انتقال بیماران اعتیاد و اعصاب و روان به صورت شبانه روزی و اورژانسی در مرکز ترک اعتیاد طلوعی دیگر با آمبولانس اختصاصی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل

 

امکانات رفاهی و هتلینگ
هتلینگ مناسب و بهره‌مندی از کلیه امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی همچون سالن ورزشی به منظور حفظ آرامش و ارتقای رضایت بیماران از دیگر ویژگی‌های مرکز ترک اعتیاد شبانه روزی طلوعی دیگر می‌باشد.

 

بخش بستری مجزا برای بانوان و آقایان
بخش بستری تفکیک شده برای بانوان و آقایان با اتاق‌های ۲ تخته، ۳ تخته، خصوصی و خصوصی ویژه (VIP) با کلیه امکانات رفاهی و هتلینگ

 

بهترین روش ترک اعتیاد
به کارگیری امکانات و تجهیزات پیشرفته و بهره‌گیری از دانش روز و درمان مطابق با آخرین متدهای جهانی بدون ترک توسط نگهدارنده‌ها و انتخاب روش درمانی مناسب با بررسی نتایج مشاوره و آزمایشات اولیه

 

ویزیت روزانه بالینی بیمار
ویزیت و کنترل روزانه وضعیت سلامت جسمانی و روانی بیماران بستری در مرکز ترک اعتیاد شبانه روزی طلوعی دیگر به منظور کنترل حالات بیمار و تسریع برنامه درمانی توسط بهترین روانپزشک ترک اعتیاد

 

پیگیری‌های بعد از درمان
پیگیری وضعیت سلامتی بیماران بعد از ترخیص و ویزیت‌های ماهیانه و ادامه جلسات مشاوره‌ای و پاسخگویی شبانه روزی مشاورین به بیماران، بخش دیگری از خدمات مرکز ترک اعتیاد طلوعی دیگر می‌باشد.